MICROMETALLOinnowacyjna powłoka
Mikrometal jest innowacyjną powłoką, która przekształca tradycyjne powierzchnie w prawdziwy metal, metal łączy się z żywicą, a dzięki kunsztowi powstają nieskończone tekstury, od prostych powierzchni po kreatywne nacięcia i tekstury. Dostępny w 5 różnych kolorach BRĄZ, MOSIĄDZ, MIEDŹ, ALUMINIUM i OŁÓW., służących do pokrycia ścian, posadzek, schodów, mebli, drzwi itp. Na powierzchnie pionowe i poziome, grubość do 1mm.
Może być stosowany w budynkach użytku publicznego, mieszkalnego i przemysłowego. Także na wszelkiego rodzaju posadzkach betonowych, ceramicznych, lub innych żywicznych oraz na tynkach, płytach karton – gips, ścianach, metalowych panelach, pod warunkiem odpowiedniego przygotowania powierzchni przed aplikacją.

CALCETERRAnaturalne ekologiczne tynki wapienne
to naturalna i ekologiczna powłoka ścienna na bazie naturalnego wapna, charakteryzująca się wyczuwalnymi kolorami oraz miękkimi i delikatnymi wykończeniami.

CALCETERRA to proszek składający się z naturalnego wapna i białego marmuru z Massa Carrara, do mieszania z wodą. Ma naturalną odporność na atak pleśni i bakterii, ma biały kolor i może być zabarwiony ziemią z 20 krajów, aby uzyskać 60 odcieni kolekcji.

Calceterra to szybka aplikacja, nietoksyczna i bezwonna, idealna na nowe powierzchnie lub do renowacji. Nakładana na dowolną powłokę wewnętrzną i zewnętrzną.

SHABBY CHICna bazie naturalnych wypełniaczy i cementu
Zamknij oczy i wyobraź sobie ściany jako wyraziste płótna artystyczne w stylu vintage...
teraz otwórz je i daj się porwać nowej dekoracji ściennej Shabby Chic która może na nowo zdefiniować interior design, celebrując piękno niedoskonałości jako wskaźnik prawdziwej wyjątkowości.
Mamy wyznaczony cel! Przekształcić ściany we współczesne dzieło sztuki o wyjątkowej sile wyrazu, opierając się na eleganckim, ponadczasowym stylu vintage. Shabby Chic na bazie naturalnych wypełniaczy i cementu pozwala nadać charakteru ścianom, meblom, jednocześnie wzmacniając efekt dzięki umiejętnemu połączeniu miękkich i naturalnych odcieni, które przeplatają się z harmonijna i niewyczuwalna grą geometrycznych tekstur i grafiki z wyrafinowanym efektem końcowym… artystycznie niedoskonała! Delikatna niedoskonałość o silnym wpływie estetycznym, która nadaje pokojom relaksującą atmosferę o charakterze retro, z brytyjskimi referencjami i prowansalskim smakiem. Który wolisz?
12 wzorów stempli, 9 rolek dekoracyjnych, 6 szablonów, 4 Koronki, 17 kolorów ziemi naturalnej z różnych zakątków świata. Miejsce zastosowania meble, ściany, sufit, drzwi. Idealne rozwiązanie dla nowych projektów i renowacji istniejących, grubość 2-4mm

PASTELLONEpowierzchnie z antycznym smakiem
jest to powłoka z proszku na bazie piasków aluwialnych, minerałów a także ziemi naturalnej, charakteryzująca się szerokim wachlarzem kolorów i niezwykła lekkością.
Pastellone 2.0 łączymy z Terre Naturali - Naturalna Ziemią, która nadaje jej barwę dając nam możliwość wyboru jego intensywności. Jest to ziemia z różnych zakątków świata jak: Indie, Cypr, Turcja, Francja, Maroko, Hiszpania, jesteśmy w stanie uzyskać 60 odcieni.W 2 mm grubości, zawarte jest serce naszej technologii i badań, które przyjmuje minimalistyczny efekt, dzięki swojej naturalnej formule. Szybka w nakładaniu i bezwonna nadaje się idealnie do powierzchni nowych oraz tych wymagających odświeżenia.
Możemy ją stosować bezpośrednio na każdej powierzchni wewnętrznej oraz zewnętrznej takiej jak: beton, gips, płytki ceramiczne. Pastellone 2.0 może być stosowany w budynkach użytku publicznego, mieszkalnego i przemysłowego.

Oferujemy także wykończenie zabezpieczające przed zarysowaniem, uszkodzeniami w wersji eko - Olio Eko, zestaw tych produktów spełnia normy dla Domów Eko, grubość 2mm,