ARTURBAN

PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ I ELEWACJĘ

arturban płyty betonowe na ścianę i elewację
arturban płyty betonowe na ścianę i elewację

arturban płyty betonowe na ścianę i elewację

Jako czołowy producent dostawca rozwiązań z betonu architektonicznego na terenie Polski i UE, proponujemy Państwu płyty betonowe na ścianę i elewację art. Płyty betonowe art mają naturalną strukturę, wyrazistość, kolorystykę, niepowtarzalność detalu. Nie imitują innych naturalnych produktów, są płytami betonowymi z naturalnie powstałymi rakami czyli tzw porowate. Beton architektoniczny oraz komponenty użyte do produkcji płyt betonowych na ścianę i elewację są najwyższej jakości. Tworzone są z zachowaniem wysokich standardów produkcji, są formatowane dzięki temu mają idealne wymiary, proste kąty i krawędzie, można je montować na styk lub odstępach, wewnątrz i na zewnątrz. Wysoka jakość produktu pozwala na docinanie, wiercenie otworów bez szkody dla estetyki płyt. Płyty art są bezpieczne, mrozoodporne, ognioodporne w 100% naturalne.

Kolejną wazną cechą jest ich wytrzymałość na ściskanie która wynosi 101MPa a na zginanie 7,2Mpa. Dlatego mogą być instalowane takze jako wierzchnia warstwa posadzek, schodów, tarasów. Standardowe rozmiary płyt to 30x60, 50x100, 60x60, 60x120. Grubość płyt betonowych na ścianę i elewacje standardowo urban 20mm ultra 12mm, wierzchnia warstwa moze być porowata (tzw raki) lub gładka. Dostępna kolorystyka biały szary, jasno szary, ciemno szary, antracytowy. W naszej ofercie znajdują się takze specjalne płyty betonowe taras/ogróg które doskonale nadają się jako wierzchnia warstwa tarasów, ciągów komunikacyjnych, ogrodzeń. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości mieszanki betonowej do produkcji takich właśnie elementów na zewnątrz, produkty te charakteryzują wysoką odpornością na skutki stałej ekspozycji zewnętrznej, zapewniając estetykę i piękno na długie lata.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju specjalistyczne formy z betonu architektonicznego na formach firmy RECKLI.

Płyty betonowe serii art stosowane na elewację, jako okładzina na zewnątrz jest zabezpieczona środkiem ProtectGuard DTOX które oprócz właściwości impregnacyjnych, zapewnia trwałą ochronę przeciw wodzie, kurzowi, tłuszczowi, graffiti, zanieczyszczeniom atmosferycznym, który czynnie przyczynia się do zwalczania tzw smogu. Do hydrofobizacji i zabezpieczenia płyt betonowych stosowanych wewnątrz stosujemy produkt ProtectGuardCE który zapewnia ochronę przeciw wodzie i tłustym plamom. Świadczymy także usługi kompleksowe związane z montażem naszych płyt betonowych art na ścianę i elewację w oparciu o wytyczne projektu.

Firma concreco dba o naturalne środowisko i do impregnacji zabezpieczeń płyt betonowych na ścianę i elewację stosuje produkty przyjazne nie tylko środowisku, ale i ich otoczeniu w jakim się znajdują z zerowym wpływem na organizm ludzki. Impregnaty są na bazie wody, nietoksyczne bez rozpuszczalników ropochodnych, niepalne,  UV odporne w 100% biodegradowalne, z trwałością ochrony i zabezpieczeniem powyżej 10 lat. Także środek adhezyjny stosowany do form, z których wytwarzane są płyty betonowe na ścianę i elewację, jest ekologiczny na bazie olejów roślinnych, bezpieczny i nie toksyczny bez rozpuszczalników, biodegradowalny w 100%.

arturban 20mm artultra 12mm

bezpłatne próbki kolorystyczne płyt betonowych na ścianę i elewację


biały, jasno szary, ciemno szary, grafitowy

biały, jasno szary, ciemno szary, grafitowy