arTurbanwalls 20mm arTultrawalls 12mm

Jako czołowy producent dostawca rozwiązań z betonu architektonicznego na terenie Polski i UE, proponujemy Państwu płyty betonowe na ścianę i elewację arTurbanarTultra Nietypowe projekty płyt detali architektonicznych w technologiI grcbetonu. Płyty betonowe mają naturalną strukturę, wyrazistość, kolorystykę, niepowtarzalność detalu. Nie imitują innych naturalnych produktów, są płytami betonowymi z naturalnie powstałymi rakami czyli tzw porowate. Beton architektoniczny oraz komponenty użyte do produkcji płyt betonowych na ścianę i elewację są najwyższej jakości. Beton elewacyjny tworzony jest z zachowaniem wysokich standardów produkcji, są formatowane dzięki temu mają idealne wymiary, proste kąty i krawędzie, można je montować na styk lub odstępach, wewnątrz i na zewnątrz. Wysoka jakość produktu pozwala na docinanie, wiercenie otworów bez szkody dla estetyki płyt. Płyty serii art są bezpieczne, mrozoodporne, ognioodporne w 100% naturalne.

Kolejną ważną cechą jest ich wytrzymałość na ściskanie która wynosi 101MPa a na zginanie 7,2Mpa. Dlatego mogą być instalowane takze jako wierzchnia warstwa posadzek, schodów, tarasów. Standardowe rozmiary płyt to 30x60, 50x100, 60x60, 60x120. Grubość płyt betonowych na ścianę i elewacje standardowo arTurban 20mm arTultra 12mm  arTultra 6mm, wierzchnia warstwa może być porowata (tzw raki) lub gładka. Dostępna kolorystyka biały szary, jasno szary, ciemno szary, antracytowy. W naszej ofercie znajdują się takze specjalne płyty betonowe taras/ogróg które doskonale nadają się jako wierzchnia warstwa tarasów, ciągów komunikacyjnych, ogrodzeń. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości mieszanki betonowej do produkcji takich właśnie elementów na zewnątrz, produkty te charakteryzują wysoką odpornością na skutki stałej ekspozycji zewnętrznej, zapewniając estetykę i piękno na długie lata.

Płyty betonowe na ścianę i elewację arTurban 20mm arTurban12mm, montaż takich płyt betonowych ze względu na swój ciężar, wymagają specjalistycznego montażu. W przypadku ściany powinna być ona stabilna, gdy nie jest, należy przykręcić płyty OSB do ściany i na tak prawidłową powierzchnię przykleić płyty. W przypadku elewacji należy wykonać stabilną podkonstrukcje. flexarturban 6mm, ze względu na swój niewielki ciężar, nie wymagają specjalistycznego montażu. Można go wykonać samemu tak jak w przypadku ściany bezpośrednio do każdego rodzaju podłoża a w przypadku elewacji do styropianu i innego ocieplenia. Nasza firma oferuje takowe montaże. Nasze płyty betonowe nie są impregnowane i zabezpieczone.


Kompleksowa realizacja projektu, generalne wykonawstwo. Profesjonalny montaż płyt betonowych na ścianę i elewację arTurban 20mm arTultra 12mm.