arTmicrocement DESIGN od idealnej bieli po głęboką czerń

arTmicrocement DESIGN od idealnej bieli po głęboką czerń

arTmicrocement DESIGN

ekologiczny mikrocement

Cienkowarstwowa posadzka na bazie ekologicznego arTmikrocement DESIGN pozwalająca na wykonanie niezwykle wytrzymałych i odpornych a zarazem elastycznych powierzchni bez jakichkolwiek nacięć dylatacyjnych własnych. Doskonale sprawdza się jako wierzchnia warstwa podłóg, ścian, sufitów, schodów w domach i biurach, w budynkach komercyjnych i użyteczności publicznej. Indywidualnie barwiona masa jest rozprowadzana na powierzchni przy użyciu specjalistycznych narzędzi, co nadaje posadzce jedyną w swoim rodzaju strukturę, kolor, niepowtarzalność detalu, które uwidaczniają się w różnych warunkach oświetleniowych. Powierzchnie mają efekt ręcznie zacieranej posadzki, wzorów 3D, przetarć mimo tego powierzchnie są gładkie.

arTmicrocement DESIGN od idealnej bieli po głęboką czerń
arTmicrocement DESIGN od idealnej bieli po głęboką czerń
arTmicrocement DESIGN od idealnej bieli po głęboką czerń


od idealnej bieli po głęboką czerń

Zaletą powierzchni arTmicrocement DESIGN, są płynne przejścia kolorystyczne i materiałowe podłoga ściana, ściana sufit, podłoga schody oraz grubość dochodząca do 2mm. Nie zachodzi potrzeba usuwania starych powierzchni np. kafli czy płytek, po odpowiednim przygotowaniu podłoża następuje aplikacja systemu. Satynowe lub błyszczące wykończenie, uzyskuje się poprzez odpowiednie polerowanie i aplikację specjalnych systemowych preparatów. tworzą nienasiąkliwą powierzchnię odporną na zabrudzenia. arTmicrocement DESIGN jest produktem naturalnym i ekologicznym. Do bieżącej pielęgnacji należy używać produkt JTPROCLEAR system. Jest niskopieniącym preparatem do mycia i konserwacji podłóg. Dzięki specjalnej mieszaninie związków powierzchniowo czynnych i konserwantów preparat szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia i konserwuje umyte powierzchnie bez tworzenia trwałej powłoki ochronnej. Produkt ma właściwości zwiększające antypoślizgowość podłogi.

micrometal ALLUMINIUM Prostota aluminium zapewnia zrównoważony i minimalny efekt.
micrometal BRASS Elegancja mosiądzu zapewniająca prosty, klasyczny, ale uroczy efekt.
micrometal BRONZ Blask brązu dla romantycznych i ekscytujących kombinacji.

Już w wkrótce... 

Przedstawiamy nowość produktową MICROMETAL, który z powodzeniem możemy stosować nie tylko na podłogi i ściany, ma nieograniczone możliwości aplikacji na różne powierzchnie.

Poprzez specjalne technologie w aplikacji, możemy uzyskać różnego rodzaju wzory.

Innowacyjna technologia MICROMETAL sprawia iż po dotknięciu powierzchni, mamy wrażenie odbioru i dotyku metalu. Mimo metalicznego odbioru, sprawiają ciepłej przyjaznej powierzchni.

micrometal COPPER Elegancja miedzi dla ponadczasowego stylu.
micrometal LEAD Przemysłowy styl ołowiu dla najnowocześniejszego środowiska.